Neler Yapıyoruz?

Nakliye

Real Transport, Uluslararası Taşımacılık ile ilgili tüm konularda ve bütün taşımacılık modellerinde bütünsel organizasyonlar yapabilen en iyi  Rusya taşımacılık firmasıdır.
Hızlı gönderimler, güvenli ve ekonomik servisler işinizi kolaylaştıracak ve real transport ile çalışmanın konforu, müşteri memnuyeti odaklı hizmet anlayışı taşımacılık deneyimlerinizi tamamen değiştirecektir.

Gümrükleme

Rusya Parsiyel Taşımacılık, Rusya Lojistik ve Gümrükleme güven ve deneyim ister...

Fabrikanızdan veya deponuzdan teslim alalım veya depomuzda malınızı bize teslim edin Rusya nın istediğiniz her yerine ulaştıralım. Bütün bu işlemler gerçekleştirilirken, siz Real Transportla çalışıyor olmanın verdiği konforu, huzuru yaşayın, hızlı ve güvenli servisin keyfini çıkarın.

 

 

Sertifikasyon

Rusya taşıma, gümrükleme ve ticari uygunluk ile ilgili her tür sertifika işlemleri için ayrıcalıklı hizmetlerimizden sizlerinde yararlanmanızı isteriz.

Acentelik Hizmetleri

Real Transport olarak, Nakliye, Gümrükleme ve Dış Ticaret firmalarına, acentelik hizmetleri vermekteyiz. Rusya Ticaret Hukuku ve uluslararası ticaret hukukun getirdiği zorunlukluklar çerçevesinde ticari itibarınız korumak ve Rusya ile güvenli lojistik ve ticari süreç yaşamanız için uzman ekibimiz sizinle.

Küresel ve yaygın, işbirliği projeleri ile daha geniş hizmet ağı ve lojistik zincirini tamamlayıcı olmanın önünü açmaktayız.